ASV Dinkeltreue Heek e.V.

Vorstand





1.Vorsitzender
Rudolf Böckers
Fliederweg 3
48619 Heek
Tel.: 02568/2023
r-boeckers@t-online.de

2.Vorsitzender
Michael van Goer
Nelkenweg 11
48619 Heek
Tel.: 02568/2599
van.goer@web.de

Berater

Heinz Buesge
Schwatten Berg 19
48619 Heek
Tel.: 02568/2933
heinzbuesge@gmx.de


Schriftführer

Ronny Decker
Bült 14
48619 Heek
Tel.: 02568/388751
ronny_decker@yahoo.de

Kassenwart
Tobias Elsbernd
Ahle 106
48619 Heek
Tel.: 02568/935649
elsbernd.t@googlemail.de

Jugendsprecher

Gerrit Gausling
Brinker Esch 76
48619 Heek
Tel.: 0151/43168761
gerrit.gausling@gmail.com

Sportwart
Norbert Leusbrock
Krummen Kamp 3
48619 Heek
Tel.: 0152/29828721

Sportwart
Klaus Hoffmann
Brinker Esch 34
48619 Heek
Tel.: 0174/3720410


Sportwart
Christoph Kauling
Blumenstraße 5
48619 Heek
Tel.: 0160/7523295


Jugendwart
Jakob Gausling
Vikarienweg 8
48619 Heek
Tel.: 0157/36506781

Jugendwart
Daniel Kösters
Eichengrund 19
48619 Heek
Tel.: 0151/46618529


Jugendwart
Marius Schmalacker
Fliederweg 8
48619 Heek
Tel.: 0151/ 15506917
Schmalle@gmx.de


Jugendwart
Jonas Klein-Reesink
Ludgeristraße 17A
48619 Heek
Tel.: 0170/7393475
J.Klein-Reesink@gmx.de


Jugendwart
Florian Rulle
Beckers Kamp 2
48619 Heek
Tel.: 0151/ 16565589
florianrulle@gmx.de


Gewässerwart
Tim Hinkers
Mähne 24
48619 Heek
Tel.: 0175/5911070
Tim-Hinkers@web.de


Gewässerwart
Matthias Kösters
Donnerberg 21
48619 Heek
Tel.: 02568/3303
koesters.donnerberg@gmx.de


Gewässerwart
Sascha Bussmann
Südstr. 16
48619 Heek
Tel.: 02568/9351031
bussmannsascha@icloud.com


Gewässerwart
Heinrich Schmalacker
Fliederweg 8
48619 Heek
Tel.: 02568/3375
heinrich.schmalacker@web.de


Gewässerwart
Reinhard Alfert
Kämpensiedlung 33
48619 Heek
Tel.: 02568/3325
reinhardalfert@web.de


Gewässerwart
Niklas Helmich
Ahauser Damm 13
48619 Heek
Tel.: 02568/3463
helmichniklas15@gmail.com









Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua